Wybierz kraj :
Zostaw numer, oddwonimy do Ciebie.
Imię i nazwisko
Numer telefonu
E-mail
Kiedy
Zadzwoń:
801 080 566

WAŻNE INFORMACJE

 

Rezerwacja wycieczki:

 Wycieczki można rezerwować bezpośrednio w siedzibie naszego biura podróży, telefonicznie,

pocztą elektroniczną lub poprzez naszych partnerów, którzy są wymienieni na naszej stronie internetowej. Aby dokonać rezerwacji, należy podać następujące informacje:

- Imię i nazwisko pasażerów

- Data urodzenia wszystkich pasażerów

- Adres kontaktowy, adres e-mail, numer telefonu (najlepiej telefon kontaktowy)


Państwa dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane zgodnie z ustawą Dz.U. 1997 nr

133 poz. 883. o ochrony danych osobowych.

 

Dokumenty podróży:

Dokumentem podróży uprawniającym do przekroczenia granicy jest paszport, w niektórych krajach dodatkowa wiza, w krajach należących do Unii Europejskiej dowód osobisty lub paszport. Dokument podróży musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu

do kraju, dane uczestników wpisane do rezerwacji muszą być zgodne z danymi z dokumentu podróży (paszport lub dowód). Podczas podróży dokument (paszport lub dowód) należy mieć zawsze przy sobie, a nie w bagażu głównym. Za zgubienie dokumentu podróży odpowiada Klient, ponosi on również koszty związane z procedurą otrzymania nowego dokumentu. W przypadku spóźnienia się na samolot z powodu zgubienia dokumentu podróży Klient ponosi wszelkie koszty zakupu nowego biletu.

 

Ubezpieczenie w podróży:

 Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług turystycznych, jako organizator mamy obowiązek zapewnić naszym Klientom opiekę ubezpieczeniową podczas urlopu. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z naszym biurem.

 

Przelot:

Biuro podroży zapewnia przeloty bezpośrednie lub z międzylądowaniem samolotami charterowymi. Plany oraz rozkłady lotów mogą ulec zmianie i różnić się od podanych przy podpisywaniu umowy. Biuro poinformuje niezwłocznie o opóźnieniach lotów spowodowanych pogodą, strajkami lub przepełnieniem przestrzeni powietrznej. Dzień odlotu i powrotu wlicza się w całkowity czas trwania imprezy turystycznej. W dniu wylotu Klienci proszeni są o przybycie na lotnisko na 2 godziny przed planowanym wylotem. Dopuszczalna waga bagażu zależy od linii lotniczych obsługujących dany rejs, bagaż nie może przekraczać ustalonych wymiarów. Szczegółowe informacje na temat ilości, sposobu i wagi bagażu udzielą pracownicy biura. Za każdy kilogram nadbagażu Klient musi uiścić opłatę dodatkową wg cennika linii lotniczych, we

wskazanym przez pracownika lotniska miejscu. W przypadku uszkodzenia lub zgubienia bagażu przez przewoźnika Klient zobowiązany jest do niezwłocznego zgłoszenia tego faktu do przewoźnika w miejscu do tego przeznaczonym na lotnisku. W chwili zajścia szkody lub zagubienia należy wypełnić raport PIR na lotnisku wraz z kartą pokładową, odcinkiem biletu

i zawieszką bagażową. Kobiety w ciąży po 34 tygodniu ciąży nie mogą podróżować, natomiast od 24 tygodnia ciąży wymagane jest zaświadczenie lekarskie. Zaleca się rozważyć, czy stan

zdrowia pozwala podróżować transportem lotniczym. Dzieci do 2 roku życia podróżują bezpłatnie i nie mają zapewnionego miejsca w samolocie.

 

Transfer:

Po przylocie do miejsca docelowego transfer do/z hotelu klimatyzowanym autobusem, transport jest wliczony w cenę wycieczki. W większości przypadkach autobus będzie obsługiwać i zatrzymywać się w szeregu hoteli, które znajdują się na trasie w celu wysadzenia innych podróżujących Klientów, końcowy czas transferu może różnić się od wskazanego w opisie. Za wszelkie niedogodności wynikające z transportem przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Transportu nietypowego bagażu (np. deski surfingowej, sprzętu do golfa lub sprzętu do nurkowania) nie możemy zagwarantować. W przypadku transportu VIP (indywidualny) pobieramy dodatkową opłatę.

 

Opieka rezydenta/ przedstawiciela biura:

Po przyjeździe do kraju docelowego powita Państwa na lotnisku nasz przedstawiciel, który wskaże środek transportu z lotniska do hotelu. Po przylocie (w wyznaczonym dniu, miejscu i godzinie) odbędzie się spotkanie informacyjne, na którym nasz przedstawiciel przedstawi Państwu ważne informacje a także możliwość zakupu wycieczek fakultatywnych z naszej oferty. Wycieczki fakultatywne są organizowane w pełni przez nasze lokalne agencje partnerskie. W przypadku potencjalnych problemów lub skarg proszę zwrócić się do naszego przedstawiciela.


Katalog:

Opisy zawarte w katalogu mają charakter informacyjny (aktualne na dzień 01.12.2018). Oferta oraz wszystkie opisy aktualizowane są na bieżąco w systemie rezerwacji miejsc oraz na stronie www.orextravel.pl

 
Zmiany w rezerwacjach:
1. Zmiana uczestnika/uczestników w rezerwacji - 150 PLN za osobę
2. Zmiana terminu i hotelu:
- Jeżeli do wylotu jest więcej niż 15 dni każdorazowo będą wyliczane indywidualne kwoty - Zmiana tylko na droższy hotel i opłata za minimum 3 doby z hotelu pierwotnie zarezerwowanego.
- Jeżeli do wylotu jest mniej niż 14 dni - każda zmiana terminu, hotelu oznacza rezygnację z imprezy i nową rezerwację.

 

 

Dziękujemy za zainteresowanie newsletterem Orex Travel!

*Wyrażam zgodę na wykorzystywanie podanych dobrowolonie danych osobowych w celach marketingowych. *Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na podany adres e-mail informacji handlowych dotyczących ofert i produktów Orex Travel Polska.

Imię
Nazwisko
E-mail

Dziękujemy za subskrypcję.

Warning

Wysłanie e-maila nie powiodło się